Myslím si, že je lepšie niečo robiť, ako nerobiť nič.

hafuzaMYSLÍM SI, ŽE JE LEPŠIE NIEČO ROBIŤ, AKO NEROBIŤ NIČ.

Riziko existuje pri každej činnosti, avšak samotná činnosť nemusí byť riskantná. Len je potrebné sa zbaviť strachu a uvedomiť si, že nezáleží na tom, ako to dopadne, dôležité je zabávať sa a byť pri tejto činnosti čo najčastejšie, ako sa len dá šťastný. Bolo napísané, že NEVADÍ, AK NEDÔJDEME PRESNE TAM KAM CHCEME, ale tá cesta bola úžasná a nikdy na ňu nezabudneme.

Aj ja som si vždy hovoril, že ak sa mi splnia sny iba na päťdesiat percent, aj tak to bude úplne perfektné, pretože som VŠETKO ROBIL NA STO PERCENT. Myslím si, že vôbec nevadí, keď niečo nevyjde presne tak, ako som si vysníval.
A možno si poviem: „Chvalabohu, že to nevyšlo tak, ako som si vysníval“. Možno práve tých päťdesiat percent nesplnených vlastných snov pramení z toho, že som rešpektoval a pomáhal napĺňať sny a túžby ľudí, na ktorých mi záleží viac ako na sebe samotnom. 

Úprimne vám poviem, že je úplne nádherné, keď si pravidelne z času na čas, podľa OSHA každých sedem rokov, sám pre seba hovorím: „Tá cesta stála za to, bola to zábava, bola to krása, ďakujem.“
A napriek rôznym prekážkam, ktoré sa snažím S ODVAHOU A S LÁSKOU ZDOLÁVAŤ, sa vždy veľmi vytešujem, z každej novej cesty, ktorú práve prežívam.

Majte sa krásne, robme čo chceme – nič nemusíme a ak chceme zabávajme sa.
Vlad F

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Ukáž
Schovaj