Pyramídy

6. pyramidamDLHOVEKOSŤ MÔŽE BYŤ TIEŽ CESTA

Na celom svete sa neustále prevádzajú pokusy s využitím pyramíd na liečebné účely a s využitím ich energie v prospech ľudstva. Je veľmi ťažké objektívne dokázať, či sa ľudia cítia omnoho lepšie po dlhodobejšom pobyte pod pyramídou, alebo za to môže autosugescia. Je však nepopierateľné, že energetické pole vo vnútri pyramíd je silnejšie. Sú to silné energetické žiariče.

 

Na vyskúšanie regeneračného pôsobenia pyramíd nemusíme ihneď cestovať do Egypta, Mexika alebo Peru. Môžeme si ju zhotoviť aj doma. Avšak nemala by byť zhotovená z vodivého materiálu, ale napríklad iba z dreva, kameňa, papiera a ani spoje nesmú byť vodivé. Mnohí ľudia používajú pyramídy na konzervovanie potravín, sušenie ovocia, alebo pravidelne pijú “pyramídovu vodu”. Je to voda, ktorá stála v energetickej zóne pyramídy, ktorá sa nachádza presne v tretine výšky od základne. Pomocou pobytu pod pyramídou sa mnohí ľudia snažia zregenerovať svoj organizmus a upevňujú si zdravie.

Sám neviem úplne presne, čo si mám o všetkom tomto humbuku okolo pyramíd myslieť, avšak verím tomu čo som napísal: Placebo efekt je výborná vec, pokiaľ sa nám podarí našu myseľ a organizmus ZAKTIVIZOVAŤ A NASMEROVAŤ na správnu cestu. A dosiahnutie nesmrteľnosti či dlhovekosti môže byť pre niekoho tiež cesta.

 

Majte sa krásne.

Vlad F

 

 

 

 

 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Ukáž
Schovaj