Vlad F

Vladimír Fülöp mám napísané v občianskom preukaze.

Sám seba nazývam „Slobodným umelcom“, i keď v spoločnostiach, v ktorých dennodenne pracujem si pripadám opäť ako „brankár“. Ako záchranná brzda, posledný v rade a celý zápas plne koncentrovaný.

V dvadsiatich rokoch sa mi prvý krát zrútil život, skončila sľubne sa rozbiehajúca športová kariéra. Ako športovec som bol slobodný, robil vysnívanú prácu, ktorá ma bavila. 

Sken (kópia)

Vyučený mechanik nastavovač obrábacích strojov sa do Dubnickej ZŤSky nechcel vrátiť. O manuálnej práci sa mi nechcelo snívať, preto sa začalo obdobie vzdelávania v oblasti predaja a obchodu. Pracoval som ako obchodný zástupca pre rôzne spoločnosti a popri zamestnaní skúšal aj podnikať. Počas tohto obdobia prišli ďalšie životné facky spôsobené neúspešným podnikaním.

Smolenice 07 268 - kópia

Po šiestich rokoch úspešnej kariéry, v roku 2008 pohár trpezlivosti pretiekol. Odchádzam  z pozície oblastného manažéra. Vďaka zamestnaniu v korporáte som dokázal splatiť všetky podlžnosti a mohol opäť riskovať. Radosť, šťastie, zdravie a sloboda boli vždy a dodnes sú pre mňa dôležitejšie ako peniaze či hmotné nadštandardné benefity.

Dnes „maľujem“ písmená, pozerám na svet cez hľadáčik a ako každý podnikateľ, z ničoho vytváram niečo.

Okrem „Bojovníkov za slobodu“, spolupracujem na mnohých projektoch: fsgroup.sk, goaart.sk, servisnestrediska.sk, jednoduchyzivot.sk, Túžba je zázrak, FSG invest,  jasomobchodnik.sk, domacalekaren.com, goavyrobna a niekoľko nových mám pripravených v šuflíku a ďalšie nosím ešte len v hlave.

DSC00632

Čo je však pre moje duševné zdravie najdôležitejšie?

Rozhodnutie, že život sa mi bude točiť okolo týchto dvoch slov: sloboda a nesmrteľnosť. Veľmi dávno som sa rozhodol, že budem skladať iba ich puzzle.

Budem spájať, do jedinečného, čo najšťastnejšieho obrazu života, maličké časti o skutočnej slobode, ktorá vychádza zvnútra človeka, o finančnej nezávislosti, o slobode v práci, o tolerancii a láske, o dlhovekosti a zdravom životnom štýle, o návrate k prírode a k prírodným zdrojom, o ezoterike, liečiteľstve a samohojení, o viere a modlitbách, o čarodejníctve, mágii a snoch, o tantre a sexuálnej energii, o piatich Tibeťanoch, o pyramídach, drahých kameňoch a bylinkách, o relaxácii a meditácii, o túžbe, ktorá robí zázraky…

Ja 2015

Prosím aj vy sa rozhodnite, v akej realite, akým životom chcete žiť. Rozhodnite sa v akom svete chcete žiť. Verte tomu, že je možné mať prácu, ktorú budete robiť s láskou a s radosťou. Verte tomu, že máte alebo nájdete svoje poslanie na tomto svete.

Rozhodnite sa čo naozaj chcete v živote robiť a ako chcete žiť. Rozhodnite sa, a potom podľa toho konajte. Múdrosť je urobiť to, čo vieme, že by sme mali spraviť. Vaše rozhodnutie záleží len a len na vás. Nemáte sa na čo vyhovárať.

Ďakujem, že ste. Stále sa budem snažiť ukazovať cestu, príklady, návody a mnohým z vás naďalej pomáhať.

Vlad F

08/2018

Ja 2017

03/2017

Vlad F a Láma

05/2016

Ja a ocino 2015

10/2015

09/2014

Ja-Vlad F 12-2014

12/2013

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Ukáž
Schovaj