Voda a dlhovekosť

3. Voda TatryVODA a DLHOVEKOSŤ

 

Každé ráno na lačno, vypijú minimálne tri-štyri deci vody.

Voda je jedinou látkou na Zemi, ktorá existuje v troch skupenstvách – v kvapalnom, v plynnom a v pevnom. Je jemná a najpoddajnejšia na celom svete a zároveň dokáže rozdrviť najpevnejšiu skalu.

 

Myslím si, že voda má veľmi veľa výnimočných a nepochopiteľných vlastností, ktoré sa zatiaľ dajú len veľmi ťažko vedecky zmerať či empiricky dokázať. VODA MÁ PAMÄŤ, tvrdia mnohí. Naši predkovia používali strieborné nádoby aby dezinfikovali obyčajnú vodu, lebo vraj voda vťahuje do seba nie len obrazy a dej odohrávajúci sa v jej okolí, ale aj všetky kladné či záporné emócie. Myslím si, že voda je čarovná a má aj veľký duchovný rozmer. Všetci vieme, že bez nej by nebol život. Ja si vodu vážim a šetrím ju, kedykoľvek a kdekoľvek.

 

Nosím v hlave rôzne návrhy a prototypy výrobkov pre našu spoločnosť. Jeden z nich je, aj som to u nás napísal na tabuľu nápadov, výroba “PODVODNÍKOV”. Mala by to byť podložka, niečo ako podšálka, ktorá by pozitívne ovplyvňovala vlastnosti vody a tým pomáhala “oživovať” toho, ktorý si na ňu vodu položil a neskôr ju vypil. Možno je to smiešny nápad, ale zatiaľ som ho nezavrhol a zabávam sa s ním.

 

Poznám niekoľko spriaznených duší, ktoré KAŽDÉ RÁNO NA LAČNO, z rôznych dôvodov, vypijú minimálne tri-štyri deci vody. Aj ja patrím medzi týchto “bláznov”, ktorí majú takýto rituál. Nevadí, že to môže byť iba placebo, ktoré sa nás snaží ošáliť, nám to robí dobre a z toho sa tešíme. Niektorí ráno vypijú odstátu vodu, iní teplú, ďalší sa jej každý večer peknými, láskyplnými a pozitívnymi slovami prihovárajú, aby ju ráno mohli s vierou vypiť a niektorí si ju nabíjajú pod pyramídou (o pyramídach si tiež niečo napíšeme). Ja pijem každé ráno odstátu vodu, zo sklenenej fľaše, ktorú mám položenú celý večer na dvojitej medennej špirále a spávam pod pyramídou. Iba kamarát ČAS PREVERÍ všetky moje “nesmrteľné” rituály.

 

Majte sa krásne, robme čo chceme – nič nemusíme a ak chceme zabávajme sa.

Vlad F

 

 

 

 

 

 

 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Ukáž
Schovaj