Gurmar čaj

gurmar cajTU NIE JE O ČOM DISKUTOVAŤ GURMAR FUNGUJE

Že Gurmar je najúčinnejší prírodný prostriedok na podporu liečby cukrovky ma presvedčili moji rodinný príslušníci a najbližší priatelia, ktorí bojujú s touto “masovou” chorobou. Napriek tomu, že dedičnosť je vysoký rizikový faktor pri jej vzniku, nadváha, nedostatok pohybu, nezdravý životný štýl, stres a konzumácia nezdravých potravín majú väčší vplyv na vznik všetkých “civilizačných” ochorení, v takzvaných vyspelých krajinách.

“Ako by si opísal chuť vyluhovaného nálevu z Gurmara?” Spýtal som sa svojho spolupracovníka Mária M., ktorý pravidelne popíja tento nápoj.
“Musí to byť? To je prvé čo ťa napadne keď sa prvý krát chuťové kanáliky pokúšajú definovať jeho chuť. Je to horké, nie je to chuťový zážitok, ale musí to byť, lebo je to zdravé. Mimochodom, dobre že si mi to pripomenul, lebo ho luhujem už hodinu, takže dneska bude extrémne, extra super nálev.”
“A aké sú tvoje skúsenosti s Gurmarom?”
“Na vlastnej koži mám vyskúšané, že naozaj funguje. S Gurmarom mám len tie najlepšie skúsenosti, ktoré môžem dokázať aj lekárskymi správami, že diabetes II. typu, sa u mňa zlepšil o polovicu.”

Sám som ešte nikdy nekoštoval takýto výluh, v každom prípade tvrdím, napriek zákazu regulačného oddelenia v Bruseli, že Gurmar pomáha a je to najúčinnejší prírodný liek.

Majte sa krásne, robme čo chceme – nič nemusíme a ak chceme môžeme sa preventívne starať aj o svoje zdravie a samozrejme, zabávajme sa.
Vlad F

  1 comment for “Gurmar čaj

  1. 17. augusta 2023 at 21:02

    Thank you for every other informative site. Where else may I get that kind of information written in such a
    perfect approach? I’ve a mission that I’m just now running
    on, and I’ve been at the look out for such information.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Ukáž
Schovaj